KONST / Litografier / Grafiskt blad 13767025
nr 1376 7025
Kjell Nilsson
(f. 1953), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Österlen". Signerad, numrerad 35/100. Oramat löst blad. Motivet: 28x38 cm
Kjell Nilsson, svensk bildkonstnär född 1953.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 februari 2021
kl 20:11:28
31/1 16:40:11